برای دانلود اپلیکیشن اندروید  شغــل نشان کلیــک کنیــد

راهنمای ثبت نام

درباره شغل نشان

» سایت شغل نشان به همراه اپلیکیشن آن یک بانک جامع برای نشان کردن مشاغل کشور ، اعم از نشانی ، عکس ، مشخصات فنی و تخصصی ، نقشه ، ویدیو و تیزر تبلیغاتی و … محسوب می شود و هر کسی با قبول قوانین آن می تواند با انتخاب یکی از سه بسته ثبت مشاغل ، شغل خود را نشان و به همه مردم ایران معرفی کند.

توجه »  هر کاربر با نشان کردن شغل خود چه در سایت و چه در اپلیکیشن شغل نشان ، مشخصات شغلی او در هر دو قابل مشاهده خواهد بود.

مزیت های نشان کردن شغل در سایت و اپلیکیشن شغل نشان

» نشانی و مشخصات شغلی شما با ثبت در شغل نشان به موتورهای جستجوگر از جمله گوگل معرفی می شود تا عنوان ، آدرس و سایر مشخصات شغلی شما در لیست نتایج گوگل قرار بگیرد.

» امکان درج عکس از شغل و خدمات شما جهت معرفی بیشتر به مشتریان امکان پذیر خواهد بود.

» امکان نمایش نشانی محل کسب و کار شما به صورت نقشه بر روی سایت و اپ شغل نشان ، شما را راحت تر در دسترس مشتریانتان قرار خواهد داد.

» امکان درج ویدیو و تیزر تبلیغاتی در صفحه شخصی نشانی مشاغل شما ، مشتریانتان را بیشتر با محصولات و خدماتتان آشنا خواهد کرد.

» امکان معرفی محصولات و خدمات شما بدون محدودیت مکانی در شغل ممکن خواهد بود.

مراحل ثبت آگهی در سایت و اپلیکیشن شغل نشان

 مرحله اول

» ابتدا از طریق منوی سمت چپ بالای سایت و اپ، گزینه ثبت شغل یا ارسال را انتخاب نمائید .

» نام نویسی و عضویت در سایت خواهد بود . با کلیک بر روی نام نویسی در سایت شما بایستی نام کاربری ، ایمیل و رمز عبور را وارد کنید و بر وری ایجاد حساب کاربری کلیک کنید. ( توجه داشته باشید که موقع ثبت نام سیستم به صورت اتومات به شما یک رمز عبور خواهد داد که شما میتوانید آن را تغییر و یا از آن استفاده نمایید)

توجه » لطفا برای دسترسی بعدی به صفحه نشانی مشاغل خود جهت ویرایش مشخصات شغلی حتما نام کاربری و رمز عبور خود را یادداشت کنید.

» در این مرحله شما وارد پنل کاربری خود شده و در آنجا مجددا بر روی ارسال و یا ثبت شغل کلیک کرده تا به صفحه عنوان و تکمیل فرم مشخصات شغلی خود هدایت شوید.

مرحله چهار 

» در این مرحله شما مشخصات شغلی خود را وارد و بسته انتخابی نمایش یکساله ، دوساله ، سه ساله و یا ویژه را انتخاب خواهید کرد.

مرحله پنجم

» در این مرحله شما پیش نمایشی از مشخصات شغلی خود را مشاهده و با قبول قوانین سایت گزینه مرحله بعدی را خواهید زد.

مرحله ششم

» در این مرحله نیز شما مراحل پرداخت رو انجام داده و شغل شما در انتظار تایید قرار خواهد گرفت.

توجه » لطفا بعد از ثبت نام حتما گزینه خروج را کلیک کنید

 تعرفه ثبت نشانی در شغل نشان

»» ثبت شغل برای یکسال نمایش متوالی 30 هزار تومان

»» ثبت شغل برای 2 سال نمایش متوالی 60 هزار تومان

»» ثبت شغل برای 3 سال نمایش متوالی 90 هزار تومان

ثبت ویژه شغل

»» هزینه ثبت ویژه شغل برای نمایش در صفحه اول سایت و اپ برای یکسال 165 هزار تومان خواهد بود که بایستی به یکی از بسته های بالا انتخاب شود.

آرزوی کسب و کاری پر رونق برای شما هموطن گرامی

دسته بندی مشاغل